30.09.2018 tarihinde oluşturuldu

Çocuklarıyla Oyun ve Deney Yaparak Eğlenceli Vakitler Geçiren BABA "Sergei Urban"

Hepimiz evlatlarınız için en iyisini isteriz peki ne yapıyoruz? İşte Letonya'lı Sergei URBAN, karısı ve iki oğlu Max ve Alex ile birlikte yaşayan, iktisatta yüksek lisans yapan bir baba. Ne bir bilim adamı nede öğretmen ama elinden gelenin en iyisini yaparak oğulları için mükemmel baba olmayı başarıyor.

İnstagram 'da "TheDadLab" adıyla yer alıyor. Eşi ve oğulları ile birlikte evde fen deneyleri yaparak, eğitici oyuncaklar hakkında paylaşımlar yapıyorlar. 

Oğullar ile kaliteli zaman geçirmek için eşinin desteğiyle böyle bir işe giriştiğini belirtiyor.  Evdeki basit malzemeler (yapıştırıcı, boya, bant ve ev çevresinde bulabileceğimiz herhangi bir şey gibi sadece temel malzemeler ) ile çok güzel etkinlikler yapıyorlar. 

Söylediğine göre, deneyler, çocuklara bilimi tanıtmanın en eğlenceli ve güzel yolu. Çocuklarınızın heyecanla parlayan gözlerinin içine bakmak mükemmel bir şey ve ne olduğuyla ilgili bir açıklama arayan zihinlerini görmek harika!  İlave olarak anne baba olmak zor ve bir dönemde ebeveynlerin devam etmek için biraz ilham almaları gerektiğini belirtiyor.

Çocuklar hızlı büyürler ve ebeveynleri yanlarında olmak zorunda. Böylece iyi anıları yakalayabilirler. 

  Resmi web sitesini thedadlab.net adresinde bulabilirsiniz.Gökkuşağı deneyi En viral videoları


Siz de Yapabilir misiniz ?

Görüldüğü gibi sadece bu tür aktivitelerle onlarla kaliteli vakit geçirebilir ve daha iyi bir baba olabilirsiniz. Sonuç olarak aranızda oluşan bağ kuvvetlenecek ve unutulmaz anlar yaşayacaksınız.. Bu haftasonu denemeye ne dersiniz ?qnly4u
Bu gönderi, herkesin içerik oluşturabildiği topluluğumuzun bir üyesi tarafından hazırlandı.
İçeriğini oluştur